Nike publikon fanellat e reja, befasi nga Barcelona (FOTO) – Lajmi.net
Nike publikon fanellat e reja, befasi nga Barcelona (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:13, 12 September 2017
Barcelona, Atletico Madrid, Tottenham, Chelsea, Manchester City dhe Roma kanë publikuar fanellat e treta për sezonin 2017/18 nga Nike.

barc_1505210407-3316973 capture city_1505210407-9944958 cr7 roma_1505210407-4623254 tott_1505210407-5667921

Fjalët kyçe: . Barcelona, Chelsea, Roma, Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master