‘Nihan’ shijon pushimet me bashkëshortin, shikoni fotot magjepsëse në perëndim (FOTO) – Lajmi.net
‘Nihan’ shijon pushimet me bashkëshortin, shikoni fotot magjepsëse në perëndim (FOTO)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:37, 16 July 2017
Aktorja e njohur Neslihan Atagul bashkë me burrin e saj Kadir, po shijojnë verën pranë ujërave të nxehta.

Ata kanë shijuar perëndimin e diellit duke pozuar.Neslihan ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet duke shkëmbyer puthje, transmeton InfoShqip.com Ata u martuan vitin e kaluar dhe duket se akoma po shijojnë ‘muajin e mjaltit’.

Fjalët kyçe: Nihan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels