Ngushëllimet e Lazios për vdekjen e Fadil Vokrrit – Lajmi.net
Ngushëllimet e Lazios për vdekjen e Fadil Vokrrit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 20:40, 9 June 2018
Edhe skuadra e madhe italiane, Lazio, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e Fadil Vokrrit.

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës ka ndërruar jetë në moshën 57 vjeçare.

“Lazio, Presidenti, trajneri dhe gjithë lojtarët shprehin ngushëllimet më të thella për ndarjen nga jeta të Fadil Vokrrit, President i federatës futbollistike kosovare dhe i bashkëngjitën dhimbjes së familjes”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO