Ngjyroset “Rruga B” në Prishtinë, 96 artisët ndërkombëtar e bëjnë këtë gjë /FOTO – Lajmi.net
Ngjyroset “Rruga B” në Prishtinë, 96 artisët ndërkombëtar e bëjnë këtë gjë /FOTO
Autori: Lajmi.net Lajme 12:28, 20 May 2018
Në “Rrugën B” në Prishtinë edhe kësaj here erdhën 96 artistë nga vende të ndryshme të botës me c`rast ngjyrosen muret në këtë rrugë.

Kjo ngjarje është mbajtur për të dytën herë në këtë rrugë dhe është në kuadër të festivalit “Metting of Styles”.

Nga fotografitë e realizuara shihet pamja e bukur të cilën e ka marrë kjo pjesë e kryeqytetit.

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO