Ngjyros veturën me spreh për piktura, rezultati mahnitës (Video) – Lajmi.net
Ngjyros veturën me spreh për piktura, rezultati mahnitës (Video)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 14:42, 3 September 2017
Kjo vajzë ka marrë makinën e saj të vjetër dhe e ka shndërruar në një të re.

Këtë e ka bërë përmes sprehit për piktura, puna e saj është e jashtëzakonshme, shkruan lajmi.net

Ajo ka marrë pjesët e veturës dhe një pas një i ka ngjyrosur, i ka tharë, i ka pastruar dhe sërish i ka tharë, për t’i vendosur përfundimisht në veturë.

Rezultati është mahnitës, vetura duket plotësisht e re. Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble