Ngjitet në skenë, thyen rekord botëror (Video) – Lajmi.net
Ngjitet në skenë, thyen rekord botëror (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunKulturë/Arte 16:44, 7 May 2017
Ryan Tracey është njeriu i cili ka mahnitur jurinë dhe publikun, duke bërë një performancë shumë të veçantë, shkruan lajmi.net

Ai ngjitet në skenën e Britain’s Got Talent, pastaj thërret gruan e cila do ta udhëhiqte drejt rekordit botëror Guinnes, për formimin e disa kafshëve me balona.

Ai provoi të thyejë rekordin, koha ishte shumë e kufizuar dhe mbajti të gjithë në ankth, duke pritur rezultatin.

Në fund, u zbulua se ai tashmë ishte rekorderi më i ri në Guinnes sa i përket formimit të figurave me balona, e përveç kësaj, u pranua edhe në Got Talent, duke marrë katër përgjigje pozitive.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble