Ngjashmëri e frikshme! Zbulohet sozia e reperes Tayna – Lajmi.net
Ngjashmëri e frikshme! Zbulohet sozia e reperes Tayna
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:57, 13 September 2018
Ka vetëm pak kohë që ka debutuar në tregun muzikor shqiptar e vetëm brenda 3 muajve, Tayna ka arritur të publikojë 3 videoklipe duke arritur shumë sukses.

Reperja është kthyer në të preferuarën e publikut dhe ndër të famshmet më të komentuara në media.

Ashtu si shumë VIP-ave u është gjetur sozia, edhe sozia e Taynës është zbuluar sot. Ka qenë Enca që ka postuar në Instastory një video të një fanseje të saj që këndon këngën “Rendez vous”, por ngjashmëria e fanses me Taynën ka rënë menjëherë në sy.

Madje shumë kanë menduar se ka qenë vetë Tayna vajza në video, identiteti i të cilës nuk  dihet.xinal

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO