Nga shtrati i Morena Tarakut, mëngjeset e hershme të saj – Lajmi.net
Nga shtrati i Morena Tarakut, mëngjeset e hershme të saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:31, 13 June 2018
Modelja Morena Taraku sot e ka nisur ditën në ora 5 të mëngjesit.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ajo ka ndarë me ndjekësit një moment nga shtrati pranë të cilit ka treguar se nuk po mund ta vazhdoj gjumin, shkruan lajmi.net

‘5:20, nuk po mund të fle’ ka shkruar këngëtarja pranë imazhit të postuar.

Ndryshe ajo është duke e shijuar suksesin e këngës ‘Femnat’ në të cilën erdhi në duet me dy Dj e njohur shqiptar Pm dhe Dagz.

Sa i përket jetës private deri tani e ka ruajtur me xhelozi këtë pjesë por pas publikimit të një fotografie në Instagram u zbulua lidhja e saj me miliarderin iranian Sasha Sobhani./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO