Nga një mësuese në një supermodele (Foto) – Lajmi.net
Nga një mësuese në një supermodele (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 3:46, 20 April 2017
Maria Wileks e ka lënë profesionin e saj, atë të mësueses dhe është bërë një modele

26-vjeçarja i ka hyrë këtij profesioni të ri dhe pritet të ketë shumë sukses, duke marrë parasysh linjat e saj trupore dhe bukurinë që ka.

Ajo tashmë ka hyrë në listë për t’u bërë Miss Britania dhe nëse ajo arrinë të fitojë, të mund të përfaqësojë Britaninë në Miss Univers.

Por ajo ka thënë se një ditë prap do t’i kthehet profesionit të saj të parë, si mësuese, sepse ajo e din që modelimi nuk zgjatë sa ai i mësueses. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Maria Wilkes, mësuese, Modele

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion