Nga ky vend nis dita për Afërdita Dreshajn! – Lajmi.net
Nga ky vend nis dita për Afërdita Dreshajn!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:37, 12 October 2018
Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj nuk i ndahet për asnjë moment palestrës.

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale Dreshaj publikon foto dhe video nga më të ndryshmet, shkruan lajmi net.

Në të shumtën e rasteve ajo sjell pamje nga palestra, me ç’rast gëzon edhe një fizik të mrekullueshëm dhe në top-formë.

“Çkemi e premte”, shkruan ajo në postimin e fundit.

Duket se Dreshaj ka filluar një ditë të mbarë e cila po përgatitet për aktivitetet e tjera që do t’i zhvillojë gjatë fundjavës.

Afërdita së fundmi kaloi disa ditë të mira në trojet shqiptare e që së shpejti vjen me projekt të ri muzikor. Sa i përket jetës private në qershor të këtij viti u martua me hokeistin çek, Jakub Kindl. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO