Nga Amerika, Young Zerka jep një lajm për fansat – Lajmi.net
Nga Amerika, Young Zerka jep një lajm për fansat
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:25, 14 November 2017
Young Zerka kohët e fundit është i pranishëm pothuajse çdo natë me performanca në vende të ndryshme.

Ai po qëndron këto ditë në Amerikë ku bashkë me disa artistë të tjerë kujdeset për të argëtuar bashkëatdhetarët, shkruan lajmi.net.

Në profilin e tij në Instagram, Zerka ka postuar një fotografi me të cilën dha një lajm për fansat e tij.

“Po vijnë projekte të reja përplot me ngjyra”, ka shkruar këngëtari mbi foto, por nuk dha më shumë detaje rreth projekteve që planifikon t’i publikojë së shpejti.

Për ndryshe, Zerka është shumë i përfolur edhe për lidhjen private, edhe pse nuk ka pranuar asgjë, dyshohet që ai dhe Ronela Hajati janë në lidhje. /Lajmi.net/

 

 

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO