Nga 5 shkurti Whatsapp vjen me risi tjetër, zhgënjehen përdoruesit – Lajmi.net
Nga 5 shkurti Whatsapp vjen me risi tjetër, zhgënjehen përdoruesit
Autori: Lajmi.net Auto & TekRrjetet SocialeTeknologji 21:24, 30 January 2017
Teknologjia po ecën para dhe me hapa të mëdha e paralelisht me këtë edhe aplikacione të ndryshme për të thithur më shumë përdorues dhe për t’u bërë më tërheqës sjellin risi të ndryshme.

Mirëpo risia e radhës që vjen nga Whatsapp duket se nuk është një ide e mirë.

“WhatsApp” do të përditësojë nga 5 shkurti veçorinë që lejon të dini nëse dikush ka bërë “Screenshot” në bisedën tuaj dhe anasjelltas. Ky përditësim nuk është pritur mirë nga shumica e përdoruesve të aplikacionit.

Po ju, si mendoni?

Fjalët kyçe: te dhena, WhatsApp

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball