Neymar tregon se kush është futbollisti më i mirë në botë – Lajmi.net
Neymar tregon se kush është futbollisti më i mirë në botë
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 16:39, 19 May 2017
Për Neymarin, bashkëlojtari i tij, Lionel Messi është futbollisti më i mirë në botë.

Braziliani në një intervistë për ‘France Football’, ka deklaruar se gjithmonë dëshiron të luaj me më të mirët, dhe Lionel Messi është më i miri në këtë sport.

“E gjitha që unë dua është që të luaj me më të mirët, dhe mendoj se Lionel Messi është më i miri”, ka deklaruar Neymar, përcjell lajmi.net.

Braziliani tutje ka kujtuar edhe përballjen me PSG-në në Ligën e Kampionëve, ku shton se nga kjo ndeshje ka kujtimet më të mira në karrierë./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Lionel Messi, Neymar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool