Neymar – Real Madrid, lajmi i fundit nga “Marca” – Lajmi.net
Neymar – Real Madrid, lajmi i fundit nga “Marca”
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:10, 14 February 2018
Neymar do të vendosë me zemër në lidhje në lidhje me kalimin në Santiago Bernabeu.

Neymar vazhdon të jetë objektiv i madh i Real Madridit për sezonin e ri.

“Marca” shkruan se sulmuesi i Paris Saint-Germain do të vendosë me zemër në lidhje në lidhje me kalimin në Santiago Bernabeu.

Neymar është ylli më i madh i ekipit francez por mediat spanjolle vazhdojnë të raportojnë në lidhje me transferimin në Madrid, përcjell “lajmi.net”.

Neymar pritet të marrë vendim për të ardhmen e tij pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO