Neymar – Real Madrid, befasi nga “AS” – Lajmi.net
Neymar – Real Madrid, befasi nga “AS”
Autori: Lajmi.net La LigaSport 8:20, 10 March 2018
“AS” shkruan se Neymar është gjithnjë e më afër transferimit në Santiago Bernabeu.

Neymar është gjithnjë e më afër largimit nga Paris Saint-Germain.

Sulmuesi Brazilian është objektiv i madh i Real Madridit, për afatin kalimtar të verës.

Madje, e përditshmja sportive madrilene “AS” shkruan se Neymar është gjithnjë e më afër transferimit në Santiago Bernabeu, përcjell “lajmi.net”.

PSG thuhet se nuk është kundër idesë për shitjen e tij në rast të një oferte të mirë.

Kurse, drejtuesit e klubit nga Madridi janë të gatshëm ta thyejnë rekordin për blerjen e tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO