Neymar në skena intime me të dashurën, frymëzimin e gjetën te ‘Fifty Shades of Gray’ – Lajmi.net
Neymar në skena intime me të dashurën, frymëzimin e gjetën te ‘Fifty Shades of Gray’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:31, 17 May 2018
Super ylli i futbollit, Naymar, dhe e dashura e tij Bruna Marquezinen kanë rrëmbyer vëmendjen e mediave me skenat 'hot' në fotosesionin e fundit.

Ky set është frymëzuar nga romani dhe filmi i famshëm ‘Fifty Shades of Gray’, shkruan lajmi.net

Në imazhet që po qarkullojnë në media dyshja shihen shumë të afërt, në skena intime duke u puthur ndërsa nuk janë në gjendje të mbajnë larg duart nga njëri-tjetri.

Është konfirmuar se lidhja e tyre nisi në një ndejë me rastin e karnavaleve në Rio de Janeiro në vitin 2012.

Ai është bërë  imazh i zinxhirit të kompanisë së modës C&A.

Kujtojmë se Neymar dha kontribut të madh në Barcelonë për disa sezona ndërsa vitin e kaluar u bë pjesë e Paris Saint-Germainit, dhe ekipit shkuarja e tij i kushtoi 222 milionë euro./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO