Neymar “kërcënon” Real Madridin para ndeshjes së Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Neymar “kërcënon” Real Madridin para ndeshjes së Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 22:23, 21 December 2017
Neymar ka komentuar shortin e Ligës së Kampionëve, ku skuadra e tij PSG do të ndeshet me kampionët e kësaj gare, Real Madridin.

Braziliani e ka pranuar se PSG-në e pret përballje e vështirë, por është i bindur se pengesa e quajtur Real Madrid, mund të kalohet.

“E dimë që do të jetë një përballje e komplikuar. Do të ndeshemi kundër një skuadre që luan bashkë prej vitesh dhe që synon të fitojë sërish, por mund ta mposhtim, mund të bëjmë historinë”, ka deklaruar Neymar.

Jemi këtu për këtë qëllim, për të luajtur futboll dhe do të bëjmë gjithçka për të fituar”, ka shtuar braziliani./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Neymar, PSG, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals