Neymar e ka një mesazh për Barcelonën dhe Real Madridin – Lajmi.net
Neymar e ka një mesazh për Barcelonën dhe Real Madridin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:20, 13 September 2017
Neymar beson shumë te skuadra e tij.

Braziliani thekson që PSG mund ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë edicion.

“Kemi një skuadër fantastike dhe nëse vazhdojmë kështu, mund ta fitojmë Ligën e Kampionëve”, deklaroi Neymar, përcjellë “Lajmi.net”.

“Jam i lumtur që e nisëm me fitore. Luajtëm për mrekulli dhe e merituam atë rezultat”, shtoi ai. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Neymar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion