Neymar dridh Barcën: Një ditë dua të luaj… – Lajmi.net
Neymar dridh Barcën: Një ditë dua të luaj…
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 17:18, 20 March 2017
Neymar ka dhënë një lajm të rëndësishëm për të ardhmen e tij.

Braziliani gjatë një interviste për ‘The Sun’, ka thënë se një ditë do të luaj në Premierligë, pasi që i pëlqen futbolli i asaj lige.

“Premierliga? Më pëlqen mënyra e lojës, skuadrat dhe ku i dihet, një ditë edhe mund të luaj atje. Më pëlqejnë Manchester Unitedi, Chelsea, Arsenal dhe Liverpool, skuadra të cilat gjithmonë luftojnë për tituj, pastaj keni trajner të nivelit të Gardiolas dhe Mourinhos, me të cilët të gjithë lojtarët duan të punojnë”, ka deklaruar Neymar.

Kjo intervistë e Neymar mund të dridh Barcelonën, sidomos kur dihet se në fund të sezonit do të largohet trajneri Luis Enrique./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Neymar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels