Neymar dhe Alves i kanë bërë të gjithë me lot me kërcimin e tyre pas fitores kundër Liverpoolit – Lajmi.net
Neymar dhe Alves i kanë bërë të gjithë me lot me kërcimin e tyre pas fitores kundër Liverpoolit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 11:07, 29 November 2018
Paris Sanit Germian ka arkëtuar tre pikë nga përballja me Liverpoolin në Ligën e Kampionëve.

Kampionët e Francës kanë arritur të mposhtin 2:1 gjigantin anglez në ‘Parkun e Princave’.

Njërin nga golat për PSG-në e ka shënuar Neymar, i cili pas ndeshjes ka festuar duke kërcyer në zhveshtore.

Në një video të publikuar në media, Neymar shihet duke kërcyer me Dani Alves.

Ky kërcim i sinkronizuar ka marrë vëmendjen e gjithë medieve./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO