Neymar bëhet ‘armik’ me deklaratën e fundit për Barcelonën – Lajmi.net
Neymar bëhet ‘armik’ me deklaratën e fundit për Barcelonën
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:20, 11 September 2017
Neymar ka shpjeguar arsyen e largimit nga Barcelona.

Sulmuesi brazilian Neymar rrezikon të shndërrohet në figurë të urryer te tifozët e Barcelonës pas deklaratës së fundit në lidhje me largimin nga klubi katalan.

Neymar nënshkroi me Paris Saint-Germain gjatë afatit kalimtar të verës në transferim me vlerë prej 222 milionë euro.

Dhe, ai ka thënë se iu bashkua klubit francez sepse ndjen se atje ka më shumë shanse për ta fituar Ligën e Kampionëve se tek Barcelona.

“Synimi është të mundohemi ta fitojmë dhe ta fitojmë. Besoj se jemi në gjendje ta fitojmë Ligën e Kampionëve”, deklaroi Neymar, përcjell “lajmi.net”.

“PSG ka futbollistët për ta fituar Ligën e Kampionëve”, theksoi ai. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush