Nexhmije Pagarusha del nga spitali – Lajmi.net
Nexhmije Pagarusha del nga spitali
Autori: Lajmi.net EntertainmentKulturë/ArteLajmeNacionale 16:52, 11 July 2018
Këngëtarja e madhe shqiptare, Nexhmije Pagarusha, është liruar nga spitali, pas një aksidenti që kishte pasur mbrëmë në shtëpi.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të saj përmes rrjeteve sociale.

Sipas tyre, gjendja shëndetësore e Pagarushës është më e mirë dhe pas trajtimit mjekësor është liruar.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO