Newcastle 1:0 Manchester United, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Newcastle 1:0 Manchester United, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:48, 11 February 2018
Newcastle United ka shënuar fitore minimale 1:0 ndaj Manchester Unitedit në kuadër të Premierligës angleze

Manchester United u është kthyer humbjeve në Premierligë, duke u mposhtur në udhëtim nga Newcastle United 1:0.

Goli i vetëm i kësaj sfide u shënua në minutën e 63’ nga Ritchie.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO