Nesër është një ditë e madhe për FFK-në, ja kush e viziton Vokrrin (FOTO) – Lajmi.net
Nesër është një ditë e madhe për FFK-në, ja kush e viziton Vokrrin (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 22:41, 23 February 2017
Nesër do të ketë një vizitë të rëndësishme në Federatën e Futbollit të Kosovës.

FFK-në do ta vizitojë ish-presidenti i Kroacisë, Stipe Mesiç, përcjellë “lajmi.net”.

“Nesër më 24 shkurt, FFK-në do ta vizitojë ish presidenti i fundit i ish RSFJ dhe ish presidenti kroat një mik i madh dhe mbështetës i Kosovës z. Stipe Mesiç. Presidenti i i FFK-së z. Fadil Vokrri me bashkëpunëtor do ta presë z. Stipe Mesiç në orën 11.00”, thuhet në njoftimin e FFK-së. /Lajmi.net/

z1502j12 Zagreb, 15.01.2010. (novosti) - Banski dvori - Susret Jadranka Kosor - Stjepan Mesic - Stjepan Mesic - izjava za medije nakon sastanka - Foto Darko JELINEK

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6  

Fjalët kyçe: Fadil Vokrri, FFK, Stipe Mesic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion