Nëse thashethemet e fundit për iPhone 8 janë të vërteta, Samsung duhet të shqetësohet – Lajmi.net
Nëse thashethemet e fundit për iPhone 8 janë të vërteta, Samsung duhet të shqetësohet
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 17:26, 19 April 2017
Nëse jeni duke i ndjekur thashethemet e fundit për iPhone 8, atëherë keni në mendje një telefon mjaft cilësor dhe të mençur

Duket se Apple po përgatit një telefon mjaft cilësor në mënyrë që rivalin e saj Samsung t’a gjunjëzojë, shkruan Business Insider, trasnmeton lajmi.net.

Këtu i keni disa nga veçoritë e iPhone 8:

Ekrani më i madh nga të gjithë telefonat tjerë
Një ekran që ka ngjyrat më të mirë nga telefonët në çarkullim
Dizajn çeliku dhe xham simetrik
Nuk ka buton në qendër, poshtë ekranit.

Nëse të gjithë këto janë të vërteta atëherë vërtetë Samsung duhet të jetë is hqetësuar për këtë. /Lajmi.net/ 

 

Fjalët kyçe: iPhone 8, Samsung

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush