Nëse pensionohet Klitschko, ky do të jetë kundërshtari i ri i Joshuas (FOTO) – Lajmi.net
Nëse pensionohet Klitschko, ky do të jetë kundërshtari i ri i Joshuas (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:21, 12 May 2017
Anthony Joshua do të boksojë kundër Kubrat Pulex, ka bërë të ditur promotori i tij, Eddie Hearn. Por, dueli do të caktohet vetëm me një kusht, nëse Wladimir Klitschko nuk kërkon revansh dhe pensionohet nga boksi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Anthony Joshua

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush