Nëse ndodh kjo, Rugani largohet nga Juventus – Lajmi.net
Nëse ndodh kjo, Rugani largohet nga Juventus
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:24, 13 June 2018
E ardhmja e mbrojtësit Daniele Rugani mund të jetë larg nga Juventus.

Daniele Rugani mund të largohet nga Juventus.

E ardhmja e mbrojtësit italian mund të jetë larg nga Torino.

Mediat italiane raportojnë se Juventus ka caktuar çmimin për shitjen e Ruganit, përcjell “lajmi.net”.

“Bianconerët” do ta konsiderojnë shitjen e Ruganit në rast të një oferte të rëndësishme prej së paku 40 milionë euro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO