Nëse ndodh kjo, Man Utd e shet De Gean në Real Madrid – Lajmi.net
Nëse ndodh kjo, Man Utd e shet De Gean në Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:59, 8 June 2018
Ekziston një skenar për shitjen e David de Geas në Real Madrid.

Man Utd ka një kusht për shitjen e David de Geas në Real Madrid.

“Diario Gol” raporton se “Red Devils” do ta largojnë spanjollin vetëm nëse arrijnë marrëveshje për blerjen e Jan Oblak nga Atletico Madrid.

Mirëpo, blerja e Oblak nuk do të jetë aspak e lehtë, përcjell “lajmi.net”.

Atletico Madrid kërkon mbi 80 milionë euro për shitjen e Oblak, gjatë këtij afati kalimtar të verës. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO