Nëse ndodh kjo, lamtumirë Paris Saint-Germain – Lajmi.net
Nëse ndodh kjo, lamtumirë Paris Saint-Germain
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:14, 7 December 2017
"L'Equipe" raporton se humbjet e fundit kanë rikthyer në dyshim pozitën e trajnerit Unai Emery.

Pronari i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi është i pakënaqur me paraqitjet e skuadrës në javët e fundit.

E përditshmja sportive franceze “L’Equipe” raporton se humbjet e fundit kanë rikthyer në dyshim pozitën e trajnerit Unai Emery.

Në fakt, nëse PSG nuk luan më mirë në javët e ardhshme, nuk përjashtohet mundësia e shkarkimit të trajnerit, përcjell “lajmi.net”.

PSG u mposht në mesjavë nga Bayern Munich me rezultat 3:1 në ndeshjen e xhiros së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO