Nëse mund ta bëni këtë test jeni gjeni! (Video) – Lajmi.net
Nëse mund ta bëni këtë test jeni gjeni! (Video)
Autori: Lajmi.net Kuize 15:13, 5 March 2017
Sa shpejt mund të mendoni?

A mund të ndaloni mendjen tuaj nga mashtrimi ndaj asaj që ka përballë dhe të bëjë atë që e ka për detyrë?

Ju duhet ta bëni këtë test. Ka të bëjë me futjen e konfliktit brenda mendjes suaj. Ju duhet t’i thoni me zë ngjyrat që kanë fjalët të cilat shfaqen. Sidoqoftë, secila fjalë është emërtim i një ngjyre, transmeton lajmi.net

Shumica e njerëzve përfundojnë duke lexuar fjalët në vend të ngjyrës që ka ajo fjalë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: koncentrimi, konflikt, Mendje, test

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3