Nëse largohet Skriniar, Inter transferon mbrojtësin e rivalit nga Serie A – Lajmi.net
Nëse largohet Skriniar, Inter transferon mbrojtësin e rivalit nga Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:48, 10 February 2018
“Nerazzurrët” kanë identifikuar pasardhësin e Milan Skriniar.

Milan Skriniar mund të largohet nga Inter, pas përfundimit të këtij sezoni.

Mbrojtësi ka shkëlqyer me paraqitjet e tij te skuadra milaneze pas transferimit në klub nga Sampdoria, në verën e vitit të kaluar.

Por, në rast se Skriniar kalon te ndonjë prej top klubeve të Evropës,

“Nerazzurrët” kanë identifikuar pasardhësin e tij, përcjell “lajmi.net”.

Inter për zëvendësues të Skriniarit ka vendosur ta lë në pritje mbrojtësin e Lazios, Stefan de Vrij. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO