Nëse largohet nga Real Madrid, ky do të jetë klubi i ri i Casemiros – Lajmi.net
Nëse largohet nga Real Madrid, ky do të jetë klubi i ri i Casemiros
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:56, 17 April 2018
Casemiro ka ofertë për largim nga Real Madrid.

Paris Saint-Germain ka shfaqur interesim për transferimin e mesfushorit të Real Madridit, Casemiro.

Klubi i pasur francez kërkon një mesfushor të ri si zëvendësim për Thiago Mottan.

Dhe, e përditshmja sportive madrilene “AS” raporton se PSG ka identifikuar Casemiron si përforcimin e duhur në Parc des Princes, përcjell “lajmi.net”.

Por, largimi i Casemiros nga Real Madrid nuk do të jetë aspak i lehtë sepse ylli brazilian është një prej futbollistëve kryesorë te formacioni i trajnerit, Zinedine Zidane. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO