Nëse largohet nga Juventus, ky do të jetë klubi i ri i Mandzukicit – Lajmi.net
Nëse largohet nga Juventus, ky do të jetë klubi i ri i Mandzukicit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:18, 10 April 2018
Mario Mandzukic mund të largohet nga Juventus dhe futbolli evropian.

Mario Mandzukic mund të largohet vërtetë nga Juventus pas përfundimit të këtij sezoni.

“Rai Sport” raporton se sulmuesi kroat ka një ofertë të pasur për largim nga Serie A.

Ish ylli i Atletico Madridit kërkohet nga një klub i pasur nga Superliga e Kinës, përcjell “lajmi.net”.

Mandzukic është duke kaluar një sezon të vështirë me efikasitet të dobët te ekipi i Juventusit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Marip Mandzukic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush