Nëse largohet ky futbollist, Aubameyang transferohet në Real Madrid (FOTO) – Lajmi.net
Nëse largohet ky futbollist, Aubameyang transferohet në Real Madrid (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 11:46, 17 March 2017
Pierre Emerick Aubameyang ka një kusht për transferim në Real Madrid.

Real Madridi vazhdon të jetë i interesuar për transferimin e Pierre-Emerick Aubameyang nga Borussia Dortmund.

Por, ekziston një kusht për transferimin e tij në Santiago Bernabeu, shkruan “Le10Sport”, përcjell “lajmi.net”.

Reprezentuesi i Gabonit kërkon largimin e sulmuesit Karim Benzema në mënyrë që ai të largohet nga Borussia Dortmund dhe nënshkruajë me Real Madridin. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper