Nëse ju do ti kishit pasur këto punë, do të kishit qenë njerëzit më të lumtur në planet – Lajmi.net
Nëse ju do ti kishit pasur këto punë, do të kishit qenë njerëzit më të lumtur në planet
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:58, 14 February 2018
Punë shumë të kënaqshme për djemtë.

Çdo mashkull do të dëshironte që të kishe një punë që do t’a bëmte atë me plot vullnet dhe dëshirë.

Këtu ju do t’i shihni disa nga punët që definitivisht janë shumë të përshtatshme për secilin mashkull, edhe në qoftëse ai është dembel, transmeton lajmi.net.

Që nga kontrolli i femrave në detaje në aeroport, fitnesi, loja me kukulla, zhveshja e femrave, lyerja e tyre per reklama e deri te prekja e gjokseve të tyre, këtu i keni punët më tëmira për një mashkull. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO