Nëse e konsideroni veten njeri me fat, do të merrni pikët maksimale në këtë test! (Video) – Lajmi.net
Nëse e konsideroni veten njeri me fat, do të merrni pikët maksimale në këtë test! (Video)
Autori: Lajmi.net Kuize 18:17, 27 February 2017
A e njihni veten me fat?

Ju duhet t’u përgjigjeni këtyre pyetjeve për një kohë të caktuar dhe më pas pikët do të ju tregojnë sa me fat jeni si person, shkruan lajmi.net

Në videon më poshtë i keni pyetjet, andaj aktivizojeni mendjen që t’u përgjigjeni saktë.

Sigurisht se nëse jeni me fat, do të merrni pikët maksimale në pyetjet e bëra për ju. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: pike maksimale, test

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
1 ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels