Nëse doni të keni më shumë seks ju duhet të bëni këtë menjëherë – Lajmi.net
Nëse doni të keni më shumë seks ju duhet të bëni këtë menjëherë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 17:51, 16 May 2017
Dëshironi që të bëni më shumë seks gjatë jetës suaj, atëherë ju duhet të palestroheni më shumë

Hulumtimet e fundit nga Universiteti i Teksasit në Austin, kanë treguar se gratë para menopauzës që ushtrojnë, rritin epshin e tyre me një sasi kaq të madhe, trasnmeton lajmi.net.

Hulumtuesit gjithashtu thanë se kjo ndodhi sespse shpërthimi i shkurtër i ushtrimeve me intensitet të lartë, pjesëmërrësve në studim, rezultoi në një aktivitet të rritur të sistemit nervor simpatik.

Edhe nëse nuk jeni duke u përpjekur për të humbur peshë, stërvitja e rregullt mund të rrisë epshin tuaj. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: seks, Ushtrimet

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion