Nëse burri ju trajton kështu, ai është totalisht një burrë materialist – Lajmi.net
Nëse burri ju trajton kështu, ai është totalisht një burrë materialist
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 14:14, 9 March 2018
Si e paramendoni një burrë të përsosur?

Jemi të sigurt se ka shumë tipare pozitive që mund të shtohen në listë. Në këtë artikull, ne shqyrtojmë se sa pritjet femërore përputhen me faktet aktuale që janë vërtetuar nga shkencëtarët.

Për ta bërë këtë, kemi shqyrtuar studimet më të zakonshme të martesës dhe mund të themi se cili është partneri ideal në të vërtetë, sipas ekspertëve.

1. Inteligjenca: Njerëzit inteligjentë mashtrojnë më rrallë dhe fitojnë më shumë para.

2. Forma fizike: Pesha e dallimit midis burrit dhe gruas.

3. Një ndjenjë e humorit: Ju jeni që duhet të qeshni, jo të gjithë të tjerët.

4. Emocionet: Ai nuk i fsheh emocionet e tij për t’u dukur më mashkullor dhe i qetë.

5. Mbështetja: Mbështetja gjatë kohëve të mira është më e rëndësishmja.

6. Puna: Ai dëshiron që ju të punoni dhe të zhvilloni si profesionist.

7. Paratë: Ai nuk përpiqet të fitojë të gjitha paratë në botë.

8. Të jetojmë së bashku: Është e rëndësishme të bashkëjetoni në një moshë të pjekur.

9. Fëmijëria: Ai i pëlqen të tregojë histori për kohën e tij të lumtur si fëmijë.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO