“Nervozohet” Mourinho, ky është vendimi i ri për Danny Rose – Lajmi.net
“Nervozohet” Mourinho, ky është vendimi i ri për Danny Rose
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:25, 13 June 2018
United heq dorë nga Rose.

Manchester United nuk është i interesuar më për Danny Rose.

Sipas “The Mirror”, United ka hequr dorë nga interesimi për anësorin e Tottenhamit, përcjellë “Lajmi.net”.

Kësisoj, e ardhmja e Rose pritet të jetë ekipi londinez.

Në fakt, United kishte tentuar disa herë për të marrë anglezin, por Spurs kishte rezistuar mjaft mirë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO