Nervozohet Guardiola, shet yllin e madh të Man Cityt (FOTO) – Lajmi.net
Nervozohet Guardiola, shet yllin e madh të Man Cityt (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 7:26, 11 September 2017
Vincent Kompany i ka ditët e numëruara në Manchester City.

Pep Guardiola është i hidhëruar me Vincent Kompanyn dhe dëshiron ta shesë kapitenin e lënduar vazhdimisht të Manchester Cityt.

“Mirror” raporton se Guardiola ka humbur durimin me yllin belg.

Kompany pësoi lëndim të ri gjatë angazhimit me Belgjikën dhe Guardiola ka vendosur ta shesë pas rihapjes së afatit kalimtar në janar, përcjell “lajmi.net”.

Kompany është lënduar shumë shpesh në vitet e fundit dhe Guardiola nuk beson se mbrojtësi mund të luajë vazhdimisht në nivel të lartë për shkak të gjendjes jo të mirë fizike. /Lajmi.net/


Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2