Nënkampionia kosovare e botës në boks duket për mrekulli në mbrëmjen e maturës (FOTO) – Lajmi.net
Nënkampionia kosovare e botës në boks duket për mrekulli në mbrëmjen e maturës (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 21:42, 17 May 2017
Nënkampionia e botës në boks, Donjeta Sadiku, ka shkëlqyer në mbrëmjen e maturës.

Ajo ka veshur një fustan të zi, që ka bërë që Donjeta të duket për mrekulli, përcjellë “Lajmi.net”.

Donjeta është një nga sportistet më premtuese të sportit kosovar.

18519705_1224278071034733_2393458053129614890_n 18486030_1224278084368065_6052201986325779425_n

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Donjeta Sadiku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan