Nënë e bijë po e çmendin internetin – Lajmi.net
Nënë e bijë po e çmendin internetin
Autori: Lajmi.net FitLifestyleRrjetet Sociale 17:49, 29 December 2016
Ajo është ndër femrat më seksi në botë, po ashtu dhe e bija.

Jill Selter dhe e bija kanë çmendur rrjetin me këto foto. 47-vjeçarja e cila ka 200 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram ka një fizik perfekt dhe po e promovon edhe vajzën e saj.

1

2

 

Fjalët kyçe: nene e bije

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion