Nënë e bijë nga Gjilani bëhen me shtëpi të re (VIDEO) – Lajmi.net
Nënë e bijë nga Gjilani bëhen me shtëpi të re (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 21:49, 26 August 2017
Lumnije Rolani, nga Gjilani bashkë me vajzën e saj, që nga dita e shtunë janë bërë me shtëpi të re.

Këtë dhuratë, në tokën që komuna e dha për dy zonjat e familjes Rolani, e bënë gratë e Forumit të Femrave Shqiptare dhe Shoqatës “Feniks”.

Edhe nga shoqata e femrave, po ndihen mirë që ia dolën ta përfundojnë me sukses iniciativën e tyre, njofton Klan Kosova

Pragun e shtëpisë së tyre, e para e shkeli vajza 9 vjeçare e Lumnijes.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO