Nëna shtatzënë përgatitet për humbjen e foshnjes, por 12 vjet më vonë… (Video) – Lajmi.net
Nëna shtatzënë përgatitet për humbjen e foshnjes, por 12 vjet më vonë… (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 19:35, 8 March 2017
Para 12 viteve, mjekët i thanë asaj se shtatzënia ishte e rrezikshme jo vetëm për foshnjen e saj mirëpo edhe për vet atë.

Mirëpo, kjo grua pranoi të rrezikonte veten për të sjellë në jetë të voglën e saj, transmeton lajmi.net

Kjo është historia e çiftit Erik dhe Tami, të cilët dëshironin të kenë një fëmijë. Por kur Tami u testua, ajo u diagnostifikua me një gjendje e cila rrezikoi shtatzëninë e saj.

Por Tami, duke dashur që të ndjejë vetën si nënë, pranoi të gjitha rreziqet.

Operacioni ishte ende në zhvillim, kur mjekët e informuan Erikun që foshnja kishte lindur, por jeta e gruas ishte në rrezik. Por, një mrekulli ndodhi, dhe mjekët nuk kishin tashmë dyshim, se të dyja ishin në gjendje të mirë.

Tani Zoe është 12 vjeç dhe prindërit janë shumë të lumtur me vajzën e tyre. Ajo është në gjendje të mirë, njejtë sikurse Tami, nëna e saj. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Foshnje, rrezik per jete

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2