Nëna shokohet kur dëgjon çfarë belbëzonte kukulla që i bleu vajzës (VIDEO) – Lajmi.net
Nëna shokohet kur dëgjon çfarë belbëzonte kukulla që i bleu vajzës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 16:58, 27 October 2017
Një nënë ka mbetur e shtangur pasi dëgjoi çfarë belbëzonte një kukull të cilën ia kishte blerë vogëlushes së saj për ditëlindje.

“Prisja që ajo të kishte të regjistruar fjalën “mami” ose “babi” por kukulla thotë fjalën “ku*vë”.

Kam mbetur pa fjalë… tani vajza ime imiton kukullën dhe fillon të thotë po të njëjtën fjalë”, është shprehur ajo për DailyMail.

VIDEO:

 

 

 

 

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball