Nëna nuk mund t’u thotë ‘jo’ asnjëherë fëmijëve të saj, dalin jashtë kontrollit – Lajmi.net
Nëna nuk mund t’u thotë ‘jo’ asnjëherë fëmijëve të saj, dalin jashtë kontrollit
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 14:58, 20 February 2018
Këta fëmijë janë treguar shumë të egër, kanë luftuar mes vete dhe kanë dalur vazhdimisht jashtë kontrollit.

Kjo nënë mundohet që t’i disciplinojë mirëpo në asnjë formë nuk mundet, ngase nuk mund të refuzojë dëshirat e fëmijëve të saj, shkruan lajmi.net

Bashkë me burrin e saj, kanë thirrur një ndihmëse për fëmijët që t’i qetësojë ata.

Shikoni videot më poshtë. A nuk kanë përjetuar të gjitha nënat ditë të tilla në jetën e tyre? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fëmijë, Jashte kontrollit, nëna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball