Nëna me tre fëmijë, pa shtëpi e pa të ardhura (Video) – Lajmi.net
Nëna me tre fëmijë, pa shtëpi e pa të ardhura (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 20:51, 19 July 2017
Po në Mitrovicë, për ndihmë ka nevojë edhe një nënë vetushqyese.

Nëna e cila jeton bashkë me tri vajzat e saj ka kushte të rënda ekonomike dhe në një objekt nga ku shumë shpejt do të largohen.

Ajo ankohet se kjo shtëpi nuk i plotëson kushtet për jetesë, porse nuk ka ku të shkojë, ngase njeriu me të cilin ishte e  pa kurorëzuar, e braktisi atë e tri vajzat për t’u martuar me tjetër kë, ndërsa familja e saj, nuk mund ta mbështesë financiarisht.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball