Nëna ia rruan flokët vajzës pasi ajo ngacmon të prekurit me kancer – Lajmi.net
Nëna ia rruan flokët vajzës pasi ajo ngacmon të prekurit me kancer
Autori: Lajmi.net FunKuize 20:26, 27 November 2018
Herët në jetë, shumica e njerëzve mësojnë - drejtpërdrejt ose tërthorazi - se ngacmimi mund të prekë të gjithë.

Në varësi të edukimit tuaj, pasojat e ngacmimit ndryshojnë. Disa prindër do t’iu shpjegojnë fëmijëve të tyre si dhe pse veprimet e tyre kanë qenë të gabuara, ndërsa të tjerët zgjedhin një qasje më praktike, transmeton lajmi.net.

Të paktën kjo është ajo që një nënë e bëri pas gjetjes së vajzës së saj që u tall me një pacient të prekur nga kanceri.

Në videon virale më poshtë, mund të shihni nënën që ndëshkon vajzën e saj duke ia rruar me forcë kokën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO