Nëna hyn në dhomë dhe i zë vajzat keq – Lajmi.net
Nëna hyn në dhomë dhe i zë vajzat keq
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 13:27, 23 July 2018
Ky është momenti qesharak kur një nënë e nervozuar, hyn në dhomën e vajzave dhe i gjen ato duke vallëzuar ‘twerk’ para kamerës.

Adoleshentet, që besohet se janë spanjolle, mund të shihen duke e bërë vallëzimin provokativ në mënyrë të përsosur para një web kamere, me një muzikë e cila luan në sfond.

Por pak momente më vonë hyn nëna e tyre, e cila ua jep një mësim atyre, transmeton Gazeta Express.

Videoja është shpërndarë me të madhe online, me shumë përdorues të cilët thanë se “mirë ua bëri”.

Shikojeni videon:

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO