Nëna e dërgon vajzën në shkollë me gruan e re të burrit, shpërndan mesazhin prekës – Lajmi.net
Nëna e dërgon vajzën në shkollë me gruan e re të burrit, shpërndan mesazhin prekës
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 9:07, 4 September 2017
Nganjëherë, divorci mund të jetë një situatë e pakëndshme, sidomos kur është i përfshirë fëmija.

Kjo grua nga Oklahoma, sidoqoftë, nuk ka problem për të jetuar me bashkëshortin, gruan e tij të re dhe vajzën e tyre të dashur, transmeton lajmi.net

Ajo la një mesazh prekës në facebook për bashkë-prindërimin, i cili u bë hit.

Në foton më poshtë, Rachel Elizabeth, 4 vjeç, shkon në shkollë në ditën e saj të parë me dy “nënat” e saj.

Siç duket ajo ka një ‘nënë bonus’, Dakota Pitman, pasi babai i saj Caleb Quattrone dhe nëna e saj e vërtetë, Hayley Booth, vendosën të divorcoheshin.

Kjo foto u postua në facebook nga nga nëna biologjike e Rachel-it, me një mesazh që preku zemrat e shumë njerëzve.

“Shumë shpesh njerëzit më pyesin se si ish-bashkëshorti, gruaja e tij, burri im dhe unë ndajmë prindërinë së bashku në harmoni.

Përgjigja ime është gjithmonë e njejta- “Ne e duam vajzën tonë.” /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master